Skoki w tandemie - Skydivehel.pl / Skoki spadochronowe

Czym są skoki spadochronowe w tandemie?

Skok w tandemie oznacza, że skaczesz wraz z instruktorem. Instruktor jest wyposażony w zestaw spadochronowy, a Ty za pomocą solidnej uprzęży jesteś połączony z instruktorem. W związku z tym nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności, żeby skoczyć – wszystko zrobi za Ciebie Twój instruktor.

Kiedy Ty będziesz podziwiać Półwysep Helski wraz z otaczającym go Morzem Bałtyckim i Zatoką Gdańską, doświadczony skoczek za Twoimi plecami zapewni Ci bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę.

Skok spadochronowy w tandemie z instruktorem to niezapomniane wrażenia. Szczególnie jeśli skaczesz na najpiękniejszej strefie w Polsce i jednej z piękniejszych na świecie. To wyjątkowy widok, dla którego warto zdobyć się na odwagę!

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Bezpieczeństwo

Każdy skok odbywa się przy asekuracji doświadczonych skoczków i pilotów. Gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo.

Najwyższa jakość sprzętu

Wybierając nas masz pewność, że sprzęt Cię nie zawiedzie. Wybieramy tylko najwyższej jakości sprzęt, który stale jest serwisowany.

Niepowtarzalne wrażenia

Oferujemy niepowtarzalne wrażenia, którymi możesz podzielić się ze znajomymi. Wszystko dzięki wysokiej jakości filmowi ze skoku i zdjęciom!

Jak wygląda skok?

Każda podniebna przygoda zaczyna się na ziemi. To tutaj Twój instruktor ubierze Cię w kombinezon  i uprząż oraz opowie, jak będzie przebiegał skok. Na wysokość 4000 metrów zabierze Cię szybki samolot. Podczas trwającego ok. 10-12 minut lotu będziesz mógł delektować się niesamowitymi widokami, ale najlepsze zacznie się dopiero, gdy otworzą się drzwi samolotu.

READY! SET! GO! – i zaczynasz minutowy lot z zamkniętym spadochronem, pędząc 200 km/h. Chłoń przestrzeń wszystkimi zmysłami, z adrenaliną w żyłach ciesz się wolnością, którą daje właśnie ta faza lotu. Wykorzystaj każda sekundę i baw się w powietrzu.

Na wysokości ok. 1500 metrów Twój instruktor otworzy spadochron i zacznie się delikatne opadanie w kierunku ziemi. Jeśli będziesz mieć ochotę, możesz samodzielnie posterować spadochronem. Podczas lotu na otwartej czaszy wszystko dzieje się wolniej niż chwilę wcześniej. Teraz przez kilka minut napawaj się widokiem chmur i  Helu z góry.

Po tych przeżyciach w powietrzu zostaje już tylko miękkie lądowanie, gratulacje i wręczenie dyplomu.

Skok  tandemowy może być filmowany lub nie, to Twoja decyzja. Bazując na doświadczeniach tysięcy klientów wiemy, jak wielką przyjemność sprawia posiadanie filmu i zdjęć, którymi możesz pochwalić się bliskim. Będzie to wyjątkowa pamiątka, do której pewnie wiele razy będziesz wracać.

Jeżeli poszukujesz atrakcji, która da Ci ogromny przypływ adrenaliny i pozwoli poczuć się wolnym, to jesteś we właściwym, a do tego wyjątkowo PIĘKNYM miejscu.

Nie czekaj! Realizuj z nami swoje marzenia!

W naszej ofercie znajdziesz również możliwość podarowania skoku bliskiej osobie poprzez opcję zakupienia vouchera na skok w tandemie (zakładka Kup voucher).

Skok w tandemie z wysokości 4000 m z instruktorem to najprostszy sposób, aby poczuć się jak doświadczony skoczek spadochronowy. Żeby wyskoczyć, wystarczy 10 minut przygotowania. Do skoku tandemowego nie są wymagane ani badania lekarskie, ani szkolenie teoretyczne.

Przekonaj się sam!

Gotowy?
Skocz razem z nami!